אודות

 
 
מהפכת השימוש בטונרים תואמי טונרים ממותגים שחלה בשנים האחרונות, שינתה לחלוטין את תרבות הצריכה של חברות וארגונים בארץ ובעולם, וזאת בזכות האיכויות המצוינות והמחירים האטרקטיביים של הטונרים התואמים.

חברת קרן לייזר באבן יהודה הינה החברה הראשונה והותיקה ביותר בארץ בתחום ייצור וחידוש טונרים למדפסות ומכשירי פקס לייזר וכן למדפסות הזרקת דיו. החברה הוקמה בשנת 1987 על ידי נפתלי ארבל המשמש עד היום כמנכ"ל החברה.

הידע המקצועי שנרכש במשך השנים בחו"ל ובארץ והשימוש בחומרי גלם מעולים מאפשר לחברה להציע ללקוחותיה מוצרים איכותיים וחסכון ניכר שיכול להגיע עד ל-50% מהוצאות התפעול של המדפסות.לחץ להגדלה


לחץ להגדלה

 
לחץ להגדלה
 
טונרים ומיכלי דיו
ליבת הפעילות של חברת קרן לייזר מתמקדת בתחומי ייצור ושיווק טונרים ומיכלי דיו לרוב סוגי המדפסות.
במפעל החברה שבאבן יהודה מייצרת החברה את הטונרים התואמים, מחומרי הגלם הטובים ביותר שניתן לרכוש בשוק העולמי ובאמצעות ציוד מתקדם ביותר. כל מארזי הטונרים ומיכלי הדיו עוברים ביקורת מעבדתית לפני שיווקם ללקוח, מה שמבטיח איכות גבוהה ביותר של המוצר הסופי.

חברת קרן לייזר מעניקה שרות תיקונים לכול מדפסות הלייזר באתר הלקוח, עם אפשרות לביטוח שנתי. עבודות השירות מתבצעת על ידי טכנאים ותיקים ומיומנים ביותר.

שיווק מדפסות וציוד נילווה
על מנת להציע ללקוח את מכלול השירותים והשירות בתחומי המדפסות התעשייתיות והמשרדיות, משווקת החברה גם מדפסות תעשייתיות ומשרדיות, מתוצרת החברות המובילות, כגון HP ,EPSON ו- LEXMARK. כמו כן, משווקת החברה ציוד נילווה, כגון כרטיסי רשת ועוד.
 
מעבדת השירות
חברת קרן לייזר מעניקה שירות תיקונים לכל סוגי מדפסות הלייזר והזרקת הדיו. התיקונים מתבצעים באתר הלקוח, וקיימת גם אפשרות לביטוח שנתי המקנה ללקוח שירותי תיקונים שוטפים. בנוסף, מפעילה החברה מעבדת שירות מתקדמת, המשלימה את מערך השירות המקיף ללקוחותיה. מדפסות שלא ניתן לתקן באתר הלקוח מטופלות במעבדה, בידי טכנאים מוסמכים. לנוחות הלקוחות, מספקת החברה מדפסות חלופיות, על מנת שלא למזער ככל האפשר כל עיכוב ואי-נוחות. החברה מייבאת בעצמה את חלקי החילוף למדפסות ישירות מהיצרן, וזאת על מנת להבטיח חלקי חילוף מקוריים ואיכותיים במחירים אטרקטיביים.

שירותים נוספים
בנוסף, מפעילה החברה מוקד שירות טלפוני, באמצעותו יכולים לקוחות החברה לעמוד עמה בקשר בכל עת. כמו כן, במהלך שנת האחריות נהנים הלקוחות מטיפולים מונעים במדפסות הלייזר התורמים רבות לתפקודן התקין לאורך זמן.

ISO 9002
לחברת קרן לייזר תו תקן 9002 ISO המחייב אותה לפעול לפיו, דבר המבטיח ללקוח ולמשתמש הסופי איכות מוצרים, שירות ועמידה בלוחות זמנים.

התו הירוק – שמירה על איכות הסביבה
חברת קרן לייזר פועלת למניעת זיהום הסביבה, ודואגת לאיסוף ולמחזור של מחסניות הטונר. לחברה תו תקן ירוק המחייב אותה לפעול בהתאם לתקנים המחמירים בתחום איכות הסביבה.
 
לקוחותיה המרוצים של החברה
קרן לייזר מעניקה שירות למגוון רחב של משתמשים במדפסות, החוזרים ומשתמשים בשירותיה. בין לקוחותיה: טבע, ידיעות אחרונות, משרדי ממשלה, רשויות ומועצות מקומיות, משרד הביטחון, האוניברסיטאות הגדולות, פקולטות, מכללות, משרדי עורכי דין, משרדי רואי חשבון, משרדי פרסום ועוד רבים אחרים.

פריסה ארצית
קרן לייזר ממוקמת באבן יהודה, על כביש תל אביב-חיפה הישן. המיקום הנוח מאפשר לחברה לשרת חברות וארגונים בפריסה ארצית. לחברה נציגי שירות ומכירות הפרוסים ברחבי הארץ, מחיפה בצפון ועד באר שבע בדרום.

שביעות רצון לקוחות
מכלול השירותים שמציעה החברה, הכולל גם שירות תמיכה טלפוני וייעוץ לפני רכישה, מבטיח שביעות רצון גבוהה של הלקוחות. מספר הלקוחות המצטרפים לחברה הולך ועולה עם חלוף הזמן, וקרן לייזר עושה את כל המאמצים על מנת לשמור על שביעות הרצון של כולם.

לפרטים נוספים, נשמח לעמוד לרשותכם – קרן לייזר
 
 
גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר